ຫນ້າທໍາອິດ > ຜະລິດຕະພັນ > Fans, Thermal Management > DC Fans > F412R-24MB
F412R-24MB
F412R-24MB
OMRON AUTOMATION & SAFETYຮູບພາບຕ່າງໆແມ່ນສໍາລັບການອ້າງອີງເທົ່ານັ້ນ.
ເບິ່ງສະເພາະຂອງຜະລິດຕະພັນສໍາລັບລາຍລະອຽດຂອງຜະລິດຕະພັນ.
ຊື້ F412R-24MB ດ້ວຍຄວາມຫມັ້ນໃຈຈາກ Components-World.HK, ການຮັບປະກັນ 1 ປີ 1 ປີ
Request a Quote
Part Number F412R-24MB
ຜູ້ຜະລິດ Copal Electronics
ລາຍລະອຽດ FAN AXIAL 41X12.2MM 24VDC WIRE
(ໂດລາສະຫະລັດ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Part Number F412R-24MB ຜູ້ຜະລິດ Copal Electronics
ລາຍລະອຽດ FAN AXIAL 41X12.2MM 24VDC WIRE ສະຖານະຂອງສະຖານະ / ສະຖານະ RoHS Lead free / RoHS Compliant
ຈໍານວນທີ່ມີຢູ່ 14941 pcs ແຜ່ນຂໍ້ມູນ F412R
ປະເພດ Fans, Thermal Management ກວ້າງ 12.20mm
ນ້ໍາຫນັກ 0.044 lb (19.96g) Voltage Range 20.4 ~ 26.4VDC
Voltage-Rated 24VDC ການສິ້ນສຸດ 2 Wire Leads
ຄວາມກົດດັນຂອງສະຖຽນລະພາບ 0.102 in H2O (25.5 Pa) ຂະຫນາດ / ຂະຫນາດ Square - 41mm L x 41mm H
Series F412R RPM 5400 RPM
ພະລັງງານ (ວັດ) 960mW ຊື່ອື່ນໆ 563-1140
F412R24MB
Operating Temperature 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) ສຽງຮົບກວນ 23.0 dB(A)
Lifetime @ Temp - ສະຖານະຂອງສະຖານະ / ສະຖານະ RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - ຄຸນ​ລັກ​ສະ​ນະ -
Fan Type Tubeaxial Current Rating 0.040A