ຫນ້າທໍາອິດ > ຜະລິດຕະພັນ > Capacitors > Ceramic Capacitors > CDR31BP750BFURAJ
CDR31BP750BFURAJ
CDR31BP750BFURAJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYຮູບພາບຕ່າງໆແມ່ນສໍາລັບການອ້າງອີງເທົ່ານັ້ນ.
ເບິ່ງສະເພາະຂອງຜະລິດຕະພັນສໍາລັບລາຍລະອຽດຂອງຜະລິດຕະພັນ.
ຊື້ CDR31BP750BFURAJ ດ້ວຍຄວາມຫມັ້ນໃຈຈາກ Components-World.HK, ການຮັບປະກັນ 1 ປີ 1 ປີ
Request a Quote
Part Number CDR31BP750BFURAJ
ຜູ້ຜະລິດ Electro-Films (EFI) / Vishay
ລາຍລະອຽດ CAP CER 75PF 100V BP 0805
Product parameter
Part Number CDR31BP750BFURAJ ຜູ້ຜະລິດ Electro-Films (EFI) / Vishay
ລາຍລະອຽດ CAP CER 75PF 100V BP 0805 ສະຖານະຂອງສະຖານະ / ສະຖານະ RoHS Lead free / RoHS Compliant
ຈໍານວນທີ່ມີຢູ່ 5945 pcs ແຜ່ນຂໍ້ມູນ CDR Series (MIL-PRF-55681)
ປະເພດ Capacitors Voltage-Rated 100V
ຄວາມທົນທານ ±1% ຄວາມຫນາ (ສູງສຸດ) 0.051" (1.30mm)
Temperature Coefficient BP ຂະຫນາດ / ຂະຫນາດ 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series Military, MIL-PRF-55681, CDR31 ການໃຫ້ຜະລິດແນນ -
ການຫຸ້ມຫໍ່ Tape & Reel (TR) Package / Case 0805 (2012 Metric)
Operating Temperature -55°C ~ 125°C Mounting Type Surface Mount, MLCC
ອັດຕາຄວາມລົ້ມເຫລວ R (0.01%) ລາຍລະອຽດລາຍລະອຽດ 75pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric)
Capacitance 75pF ຄໍາຮ້ອງສະຫມັກ General Purpose