ຫນ້າທໍາອິດ > ຜະລິດຕະພັນ > Capacitors > Ceramic Capacitors > CDR35BP562BFURAB
CDR35BP562BFURAB
CDR35BP562BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYຮູບພາບຕ່າງໆແມ່ນສໍາລັບການອ້າງອີງເທົ່ານັ້ນ.
ເບິ່ງສະເພາະຂອງຜະລິດຕະພັນສໍາລັບລາຍລະອຽດຂອງຜະລິດຕະພັນ.
ຊື້ CDR35BP562BFURAB ດ້ວຍຄວາມຫມັ້ນໃຈຈາກ Components-World.HK, ການຮັບປະກັນ 1 ປີ 1 ປີ
Request a Quote
Part Number CDR35BP562BFURAB
ຜູ້ຜະລິດ Electro-Films (EFI) / Vishay
ລາຍລະອຽດ CAP CER 5600PF 100V BP 1825
Product parameter
Part Number CDR35BP562BFURAB ຜູ້ຜະລິດ Electro-Films (EFI) / Vishay
ລາຍລະອຽດ CAP CER 5600PF 100V BP 1825 ສະຖານະຂອງສະຖານະ / ສະຖານະ RoHS Lead free / RoHS Compliant
ຈໍານວນທີ່ມີຢູ່ 4950 pcs ແຜ່ນຂໍ້ມູນ CDR Series (MIL-PRF-55681)
ປະເພດ Capacitors Voltage-Rated 100V
ຄວາມທົນທານ ±1% ຄວາມຫນາ (ສູງສຸດ) 0.059" (1.50mm)
Temperature Coefficient BP ຂະຫນາດ / ຂະຫນາດ 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Series Military, MIL-PRF-55681, CDR35 ການໃຫ້ຜະລິດແນນ -
ການຫຸ້ມຫໍ່ Bulk Package / Case 1825 (4564 Metric)
Operating Temperature -55°C ~ 125°C Mounting Type Surface Mount, MLCC
ລະດັບຄວາມອ່ອນແອຄວາມຊຸ່ມຊື່ນ (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Lead Spacing - ສະຖານະຂອງສະຖານະ / ສະຖານະ RoHS Lead free / RoHS Compliant
ຄວາມສູງ - ທີ່ນັ່ງ (ສູງສຸດ) - ຄຸນ​ລັກ​ສະ​ນະ -
ອັດຕາຄວາມລົ້ມເຫລວ R (0.01%) ລາຍລະອຽດລາຍລະອຽດ 5600pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1825 (4564 Metric)
Capacitance 5600pF ຄໍາຮ້ອງສະຫມັກ General Purpose