ຫນ້າທໍາອິດ > ຜະລິດຕະພັນ > Power Supplies-Board Mount > DC DC Converters > GS-R24FS0001.8
GS-R24FS0001.8
GS-R24FS0001.8
OMRON AUTOMATION & SAFETYຮູບພາບຕ່າງໆແມ່ນສໍາລັບການອ້າງອີງເທົ່ານັ້ນ.
ເບິ່ງສະເພາະຂອງຜະລິດຕະພັນສໍາລັບລາຍລະອຽດຂອງຜະລິດຕະພັນ.
ຊື້ GS-R24FS0001.8 ດ້ວຍຄວາມຫມັ້ນໃຈຈາກ Components-World.HK, ການຮັບປະກັນ 1 ປີ 1 ປີ
Request a Quote
Part Number GS-R24FS0001.8
ຜູ້ຜະລິດ STMicroelectronics
ລາຍລະອຽດ DC DC CONVERTER 1.235-5.5V
(ໂດລາສະຫະລັດ)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Part Number GS-R24FS0001.8 ຜູ້ຜະລິດ STMicroelectronics
ລາຍລະອຽດ DC DC CONVERTER 1.235-5.5V ສະຖານະຂອງສະຖານະ / ສະຖານະ RoHS Lead free / RoHS Compliant
ຈໍານວນທີ່ມີຢູ່ 15007 pcs ແຜ່ນຂໍ້ມູນ
ປະເພດ Power Supplies-Board Mount ແຮງດັນ - ອອກ 4 -
ແຮງດັນ - ອອກ 3 - ແຮງດັນ - ອອກ 2 -
ແຮງດັນ - ອອກ 1 1.235 ~ 5.5 V ແຮງດັນ - ເຂົ້າ (ຕ່ໍາ) 16V
ແຮງດັນ - ເຂົ້າ (ສູງສຸດ) 35V ປະເພດ Non-Isolated PoL Module
ຂະຫນາດ / ຂະຫນາດ 1.52" L x 0.18" W x 0.50" H (38.7mm x 4.5mm x 12.7mm) Series GS-R24FP
ການຫຸ້ມຫໍ່ Bulk Package / Case 10-SMD Module
ຊື່ອື່ນໆ 497-8255 Operating Temperature -25°C ~ 85°C
ຈໍານວນຜົນອອກ 1 Mounting Type Surface Mount
ຄຸນ​ລັກ​ສະ​ນະ - ປະສິດທິຜົນ 83%
ລາຍລະອຽດລາຍລະອຽດ Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 1.235 ~ 5.5 V 1.8A 16V - 35V Input ປະຈຸບັນ - ຜົນໄດ້ຮັບ (ສູງສຸດ) 1.8A
Base Part Number GS-R24F ຄໍາຮ້ອງສະຫມັກ ITE (Commercial)
ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ​ທີ່​ກ່ຽວ​ຂ້ອງ
GS-R12FV0001.9 Image
  • Part #:GS-8M
  • ຜູ້ຜະລິດ:Panasonic
  • ລາຍລະອຽດ:M8 INDUCTIVE HEAD 3.5MM 3M CABLE
  • ໃນ​ສາງ:769
GS-8S-C8 Image
  • Part #:GS-8S-C8
  • ຜູ້ຜະລິດ:Panasonic
  • ລາຍລະອຽດ:INDUCTIVE HEAD 4MM 5M CABLE
  • ໃນ​ສາງ:679
GS-R12FS0001.9 Image
GS-8S Image
  • Part #:GS-8S
  • ລາຍລະອຽດ:INDUCTIVE HEAD 4MM 3M CABLE