ຫນ້າທໍາອິດ > ຜະລິດຕະພັນ > Discrete Semiconductor Products > Diodes-Rectifiers-Single > SCFS8000
SCFS8000
OMRON AUTOMATION & SAFETYຮູບພາບຕ່າງໆແມ່ນສໍາລັບການອ້າງອີງເທົ່ານັ້ນ.
ເບິ່ງສະເພາະຂອງຜະລິດຕະພັນສໍາລັບລາຍລະອຽດຂອງຜະລິດຕະພັນ.
ຊື້ SCFS8000 ດ້ວຍຄວາມຫມັ້ນໃຈຈາກ Components-World.HK, ການຮັບປະກັນ 1 ປີ 1 ປີ
Request a Quote
Part Number SCFS8000
ຜູ້ຜະລິດ Semtech Corporation
ລາຍລະອຽດ DIODE GEN PURP 8KV 500MA AXIAL
ສະຖານະຂອງສະຖານະ / ສະຖານະ RoHS ມີບັນດານໍາ / RoHS ທີ່ບໍ່ສອດຄ່ອງກັບ
In Stock 363 pcs
ລາຄາອ້າງອິງລາຄາ
(ໂດລາສະຫະລັດ)
25 pcs
Product parameter
Part Number SCFS8000 ຜູ້ຜະລິດ Semtech Corporation
ລາຍລະອຽດ DIODE GEN PURP 8KV 500MA AXIAL ສະຖານະຂອງສະຖານະ / ສະຖານະ RoHS ມີບັນດານໍາ / RoHS ທີ່ບໍ່ສອດຄ່ອງກັບ
ຈໍານວນທີ່ມີຢູ່ 363 pcs ແຜ່ນຂໍ້ມູນ SCFSx
ປະເພດ Discrete Semiconductor Products ແຮງດັນສູງ - ສູງສຸດ (ສູງສຸດ) Standard
ແຮງດັນ - ຕໍ່ (Vf) (ສູງສຸດ) @ ຖ້າ 500mA Voltage-Breakdown -
Series - RoHS Status Bulk
Reverse Recovery Time (trr) Fast Recovery = 200mA (Io) ຄວາມຕ້ານທານ @ ຖ້າ, F -
Polarization Axial Operating Temperature-Junction 150ns
Mounting Type Through Hole ລະດັບຄວາມອ່ອນແອຄວາມຊຸ່ມຊື່ນ (MSL) 1 (Unlimited)
ຜູ້ຜະລິດເວລາມາດຕະຖານ 18 Weeks ຫມາຍເລກຜູ້ຜະລິດ SCFS8000
Expanded Description Diode Standard 8000V (8kV) 500mA Through Hole Diode Configuration 1µA @ 8000V
ລາຍລະອຽດ DIODE GEN PURP 8KV 500MA AXIAL Current-Reverse Leakage @ Vr 16.2V @ 3A
ປັດຈຸບັນ - ສະເລ່ຍ (Io) (ຕໍ່ Diode) 8000V (8kV) Capacitance @ Vr, F -55°C ~ 150°C