ຫນ້າທໍາອິດ > ຜະລິດຕະພັນ > Resistors > Chip Resistor - Surface Mount > RNCF0201DTE412R
RNCF0201DTE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYຮູບພາບຕ່າງໆແມ່ນສໍາລັບການອ້າງອີງເທົ່ານັ້ນ.
ເບິ່ງສະເພາະຂອງຜະລິດຕະພັນສໍາລັບລາຍລະອຽດຂອງຜະລິດຕະພັນ.
ຊື້ RNCF0201DTE412R ດ້ວຍຄວາມຫມັ້ນໃຈຈາກ Components-World.HK, ການຮັບປະກັນ 1 ປີ 1 ປີ
Request a Quote
Part Number RNCF0201DTE412R
ຜູ້ຜະລິດ Stackpole Electronics, Inc.
ລາຍລະອຽດ RES 412 OHM 0.5% 1/32W 0201
(ໂດລາສະຫະລັດ)
10000 pcs
Product parameter
Part Number RNCF0201DTE412R ຜູ້ຜະລິດ Stackpole Electronics, Inc.
ລາຍລະອຽດ RES 412 OHM 0.5% 1/32W 0201 ສະຖານະຂອງສະຖານະ / ສະຖານະ RoHS Lead free / RoHS Compliant
ຈໍານວນທີ່ມີຢູ່ 2246166 pcs ແຜ່ນຂໍ້ມູນ Resistor Packaging SpecRNCF Series
ປະເພດ Resistors ຄວາມທົນທານ ±0.5%
Temperature Coefficient ±25ppm/°C Package Device Supplier 0201
ຂະຫນາດ / ຂະຫນາດ 0.023" L x 0.011" W (0.58mm x 0.29mm) Series RNCF
ຄວາມຕ້ານທານ 412 Ohms ພະລັງງານ (ວັດ) 0.03W, 1/32W
ການຫຸ້ມຫໍ່ Tape & Reel (TR) Package / Case 0201 (0603 Metric)
Operating Temperature -55°C ~ 155°C ຈໍານວນການສິ້ນສຸດ 2
ລະດັບຄວາມອ່ອນແອຄວາມຊຸ່ມຊື່ນ (MSL) 1 (Unlimited) ຜູ້ຜະລິດເວລາມາດຕະຖານ 12 Weeks
ສະຖານະຂອງສະຖານະ / ສະຖານະ RoHS Lead free / RoHS Compliant ຄວາມສູງ - ທີ່ນັ່ງ (ສູງສຸດ) 0.011" (0.28mm)
ຄຸນ​ລັກ​ສະ​ນະ Automotive AEC-Q200 ອັດຕາຄວາມລົ້ມເຫລວ -
ລາຍລະອຽດລາຍລະອຽດ 412 Ohms ±0.5% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Composition Thin Film