ຫນ້າທໍາອິດ > ຜະລິດຕະພັນ > Resistors > Chip Resistor - Surface Mount > RNCF2512BTE412R
RNCF2512BTE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYຮູບພາບຕ່າງໆແມ່ນສໍາລັບການອ້າງອີງເທົ່ານັ້ນ.
ເບິ່ງສະເພາະຂອງຜະລິດຕະພັນສໍາລັບລາຍລະອຽດຂອງຜະລິດຕະພັນ.
ຊື້ RNCF2512BTE412R ດ້ວຍຄວາມຫມັ້ນໃຈຈາກ Components-World.HK, ການຮັບປະກັນ 1 ປີ 1 ປີ
Request a Quote
Part Number RNCF2512BTE412R
ຜູ້ຜະລິດ Stackpole Electronics, Inc.
ລາຍລະອຽດ RES 412 OHM 0.1% 3/4W 2512
(ໂດລາສະຫະລັດ)
4000 pcs
Product parameter
Part Number RNCF2512BTE412R ຜູ້ຜະລິດ Stackpole Electronics, Inc.
ລາຍລະອຽດ RES 412 OHM 0.1% 3/4W 2512 ສະຖານະຂອງສະຖານະ / ສະຖານະ RoHS Lead free / RoHS Compliant
ຈໍານວນທີ່ມີຢູ່ 282581 pcs ແຜ່ນຂໍ້ມູນ Resistor Packaging SpecRNCF Series
ປະເພດ Resistors ຄວາມທົນທານ ±0.1%
Temperature Coefficient ±25ppm/°C Package Device Supplier 2512
ຂະຫນາດ / ຂະຫນາດ 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm) Series RNCF
ຄວາມຕ້ານທານ 412 Ohms ພະລັງງານ (ວັດ) 0.75W, 3/4W
ການຫຸ້ມຫໍ່ Tape & Reel (TR) Package / Case 2512 (6432 Metric)
Operating Temperature -55°C ~ 155°C ຈໍານວນການສິ້ນສຸດ 2
ລະດັບຄວາມອ່ອນແອຄວາມຊຸ່ມຊື່ນ (MSL) 1 (Unlimited) ຜູ້ຜະລິດເວລາມາດຕະຖານ 12 Weeks
ສະຖານະຂອງສະຖານະ / ສະຖານະ RoHS Lead free / RoHS Compliant ຄວາມສູງ - ທີ່ນັ່ງ (ສູງສຸດ) 0.026" (0.65mm)
ຄຸນ​ລັກ​ສະ​ນະ Automotive AEC-Q200 ອັດຕາຄວາມລົ້ມເຫລວ -
ລາຍລະອຽດລາຍລະອຽດ 412 Ohms ±0.1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Composition Thin Film