ຫນ້າທໍາອິດ > ຜະລິດຕະພັນ > Resistors > Through Hole Resistors > FMP100FBE52-412R
FMP100FBE52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYຮູບພາບຕ່າງໆແມ່ນສໍາລັບການອ້າງອີງເທົ່ານັ້ນ.
ເບິ່ງສະເພາະຂອງຜະລິດຕະພັນສໍາລັບລາຍລະອຽດຂອງຜະລິດຕະພັນ.
ຊື້ FMP100FBE52-412R ດ້ວຍຄວາມຫມັ້ນໃຈຈາກ Components-World.HK, ການຮັບປະກັນ 1 ປີ 1 ປີ
Request a Quote
Part Number FMP100FBE52-412R
ຜູ້ຜະລິດ Yageo
ລາຍລະອຽດ RES MF 1W 1% AXIAL
(ໂດລາສະຫະລັດ)
10000 pcs
Product parameter
Part Number FMP100FBE52-412R ຜູ້ຜະລິດ Yageo
ລາຍລະອຽດ RES MF 1W 1% AXIAL ສະຖານະຂອງສະຖານະ / ສະຖານະ RoHS Lead free / RoHS Compliant
ຈໍານວນທີ່ມີຢູ່ 2553528 pcs ແຜ່ນຂໍ້ມູນ FMP Series
ປະເພດ Resistors ຄວາມທົນທານ ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C Package Device Supplier Axial
ຂະຫນາດ / ຂະຫນາດ 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) Series FMP
ຄວາມຕ້ານທານ 412 Ohms ພະລັງງານ (ວັດ) 1W
ການຫຸ້ມຫໍ່ Bulk Package / Case Axial
Operating Temperature -55°C ~ 155°C ຈໍານວນການສິ້ນສຸດ 2
ສະຖານະຂອງສະຖານະ / ສະຖານະ RoHS Lead free / RoHS Compliant ຄວາມສູງ - ທີ່ນັ່ງ (ສູງສຸດ) -
ຄຸນ​ລັກ​ສະ​ນະ Flame Proof, Safety ລາຍລະອຽດລາຍລະອຽດ 412 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film