ຫນ້າທໍາອິດ > ຜະລິດຕະພັນ > Resistors > Through Hole Resistors > MFR25SFRF52-412R
MFR25SFRF52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYຮູບພາບຕ່າງໆແມ່ນສໍາລັບການອ້າງອີງເທົ່ານັ້ນ.
ເບິ່ງສະເພາະຂອງຜະລິດຕະພັນສໍາລັບລາຍລະອຽດຂອງຜະລິດຕະພັນ.
ຊື້ MFR25SFRF52-412R ດ້ວຍຄວາມຫມັ້ນໃຈຈາກ Components-World.HK, ການຮັບປະກັນ 1 ປີ 1 ປີ
Request a Quote
Part Number MFR25SFRF52-412R
ຜູ້ຜະລິດ Yageo
ລາຍລະອຽດ RES MF 1/4W 1% AXIAL
(ໂດລາສະຫະລັດ)
5000 pcs
Product parameter
Part Number MFR25SFRF52-412R ຜູ້ຜະລິດ Yageo
ລາຍລະອຽດ RES MF 1/4W 1% AXIAL ສະຖານະຂອງສະຖານະ / ສະຖານະ RoHS Lead free / RoHS Compliant
ຈໍານວນທີ່ມີຢູ່ 5895454 pcs ແຜ່ນຂໍ້ມູນ MFR Series
ປະເພດ Resistors ຄວາມທົນທານ ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C Package Device Supplier Axial
ຂະຫນາດ / ຂະຫນາດ 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm) Series MFR
ຄວາມຕ້ານທານ 412 Ohms ພະລັງງານ (ວັດ) 0.25W, 1/4W
ການຫຸ້ມຫໍ່ Tape & Reel (TR) Package / Case Axial
Operating Temperature -55°C ~ 155°C ຈໍານວນການສິ້ນສຸດ 2
ສະຖານະຂອງສະຖານະ / ສະຖານະ RoHS Lead free / RoHS Compliant ຄວາມສູງ - ທີ່ນັ່ງ (ສູງສຸດ) -
ຄຸນ​ລັກ​ສະ​ນະ - ລາຍລະອຽດລາຍລະອຽດ 412 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film